banner-01
banner-02
banner-03

produkt

Zjistěte více o našich horkých produktech

více >>

o nás

O popisu továrny

company img

co děláme

Společnost Raisefiber založená v listopadu 2008 je předním světovým výrobcem komponentů z optických vláken se 100 zaměstnanci a továrnou na ploše 3000 m2. Prošli jsme certifikací systému managementu kvality ISO9001:2015 a certifikací systému environmentálního managementu ISO14001. Bez ohledu na rasu, region, politický systém a náboženské přesvědčení se Raisefiber věnuje poskytování vysoce kvalitních komunikačních produktů a služeb z optických vláken zákazníkům po celém světě!

více >>
dozvědět se více

Naše newslettery, nejnovější informace o našich produktech, novinky a speciální nabídky.

Klikněte pro manuál
  • Our Quality Commitment lies in all aspects of processes, resources, and methods that enable us to build superior networks for our customers. Through quality policy focusing on continuous improvement of products and services, we're able to achieve the highest levels of satisfaction for our customers.

    KVALITNÍ

    Náš závazek kvality spočívá ve všech aspektech procesů, zdrojů a metod, které nám umožňují budovat špičkové sítě pro naše zákazníky. Prostřednictvím politiky kvality zaměřené na neustálé zlepšování produktů a služeb jsme schopni dosáhnout nejvyšší úrovně spokojenosti našich zákazníků.

  • Raisefiber's world-class compatible products are 100% tested, compatible with over 200 vendors.Test for performance in our world-class lab facilities with the latest networking equipment to ensure the reliability.

    Program testování řešení

    Prvotřídní kompatibilní produkty Raisefiber jsou 100% testovány, kompatibilní s více než 200 dodavateli. Otestujte výkon v našich laboratořích světové třídy s nejnovějším síťovým vybavením, abyste zajistili spolehlivost.

  • Founded in 2008, Raisefiber is a global high-tech company providing high-speed communication network solutions and services to several industries. Raisefiber is offers a variety of standard telecommunication products and is also able to customize products based on individual needs.

    VÝROBA

    Společnost Raisefiber, založená v roce 2008, je globální technologicky vyspělá společnost poskytující řešení a služby vysokorychlostní komunikační sítě pro několik průmyslových odvětví. Raisefiber nabízí řadu standardních telekomunikačních produktů a je také schopen přizpůsobit produkty na základě individuálních potřeb.

aplikace

Pochopení aplikační domény produktu vám pomůže problém lépe vyřešit

  • Industry experiences 13 let

    Zkušenosti z oboru

  • Number of employees 150 lidí

    Počet zaměstnanců

  • Factory Area 3000 ㎡

    Oblast továrny

  • Daily Production 5000 ks

    Denní produkce

  • Annual production 1500000 ks

    Roční produkce

zprávy

Pochopte dynamiku naší společnosti a odvětví

 Do You Know About Mode Conditioning Patch Cord?

Víte o propojovacím kabelu pro úpravu režimu?

Velká poptávka po větší šířce pásma podnítila vydání standardu 802.3z (IEEE) pro gigabitový Ethernet přes optické vlákno. Jak všichni víme, moduly transceiveru 1000BASE-LX mohou fungovat pouze na jednovidových vláknech. To však může představovat problém, pokud stávající optická síť využívá vícevidová vlákna. Když se jednovidové vlákno spustí do vícevidového vlákna, objeví se jev známý jako zpoždění diferenciálního režimu (DMD).

Jaký je rozdíl mezi UPC a APC...

Obvykle slyšíme o popisech jako „LC/UPC multimódový duplexní optický propojovací kabel“ nebo „ST/APC single-mode simplexní propojka z optických vláken“. Co znamenají tato slova UPC a...
více >>

Jednorežimové vlákno (SMF): Vyšší schopnost a...

Jak všichni víme, multimode vlákno se obvykle dělí na OM1, OM2, OM3 a OM4. A co takhle jednovidové vlákno? Ve skutečnosti se typy jednovidových vláken zdají mnohem složitější než vícevidové....
více >>